Elektronická evidence osob na staveništích

PROFIS one Group s.r.o. využívá nejmodernější zařízení a technologie v kombinaci s fyzickou ostrahou k zajištění ostrahy a bezpečnosti staveb po celé ČR. 

Zřídíme Vám kompletní vstup na staveniště s elektronickou evidencí procházejících osob. V osobním počítači tak máte přehled o všech osobách nacházejících se na staveništi v reálném čase - celý systém pracuje on-line. 

Systém umí dělit veškeré dodavatele a podzhotovitele stavby podle názvu firem a dle profesí jejich zaměstnanců. Součástí systému je i elektronický stavební deník vč. evidence počasí.

Zřízení vstupu na staveniště - vstupní terminály:


Přístupové terminály - evidence vstupu osob:


Vjezdová vrátnice:


Elektronická evidence vozidel - dokumentace ložných prostor

AUTO GUARD / elektronická evidence vozidel, dokumentace ložných i vnitřních prostor osobních a nákladních automobilů při vjezdu a výjezdu ze staveniště. Možnost napojení na automatickou závoru. Veškerá data jsou poskytovány v reálném čase - vzdálený přístup do evidence vjezdové vrátnice.


Kamerové systémy - CCTV

Kamerové systémy (CCTV) / noční vidění, záznamové zařízení, monitor. Vzdálené sledování dění na stavbě oprávněnými osobami v reálném čase, např. v mobilním telefonu, nebo osobním počítači.

Veškeré technologie poskytujeme formou pronájmu.