Zařízení staveb                                                       pronájem vybavení

PROFIS one Group s.r.o. využívá nejmodernější zařízení a technologie v kombinaci s fyzickou ostrahou k zajištění ostrahy a bezpečnosti staveb po celé ČR. 

Zřídíme Vám kompletní vstup na staveniště s elektronickou evidencí procházejících osob. V osobním počítači tak máte přehled o všech osobách nacházejících se na staveništi v reálném čase - celý systém pracuje on-line. 

Systém umí dělit veškeré dodavatele a podzhotovitele stavby podle názvu firem a dle profesí jejich zaměstnanců. Součástí systému je i elektronický stavební deník vč. evidence počasí.

Zřízení vstupu na staveniště - vstupní terminály:


Přístupové terminály - evidence vstupu osob:


Zřízení vjezdu na staveniště:


Elektronická evidence vozidel - dokumentace ložných prostor

AUTO GUARD / elektronická evidence vozidel, dokumentace ložných i vnitřních prostor osobních a nákladních automobilů při vjezdu a výjezdu ze staveniště. Možnost napojení na automatickou závoru. Veškerá data jsou poskytovány v reálném čase - vzdálený přístup do evidence vjezdové vrátnice.


Kamerové systémy - CCTV

Kamerové systémy (CCTV) / noční vidění, záznamové zařízení, monitor. Vzdálené sledování dění na stavbě oprávněnými osobami v reálném čase, např. v mobilním telefonu, nebo osobním počítači.


Veškeré technologie poskytujeme formou pronájmu.

V případě zájmu o pronájem některého z nabízených produktů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám připravíme řešení na míru.

Telefon: +420 605 896 715 

E-mail: obchod@profisgroup.cz