Elektronická evidence osob na staveništích

PROFIS one Group s.r.o. využívá nejmodernější zařízení a technologie v kombinaci s fyzickou ostrahou k zajištění ostrahy a bezpečnosti staveb po celé ČR. 

Zřídíme Vám kompletní vstup na staveniště s elektronickou evidencí procházejících osob. V osobním počítači tak máte přehled o všech osobách nacházejících se na staveništi v reálném čase - celý systém pracuje on-line. 

Systém umí dělit veškeré dodavatele a podzhotovitele stavby podle názvu firem a dle profesí jejich zaměstnanců. Součástí systému je i elektronický stavební deník vč. evidence počasí.

Zřízení pěšího vstupu na staveniště - vstupní terminály / pronájem:


Přístupové terminály - evidence vstupu osob na staveniště / pronájem:


Vjezd na staveniště - pronájem závor, samonosných posuvných a křídlových vrat a bran:


Elektronická evidence vozidel na staveništi - AUTO GUARD 

AUTO GUARD je mobilní elektronický strážný, který automaticky ukládá veškeré informace o projíždějících vozidlech vrátnicí staveniště. Eviduje osádku vozidel, dokumentuje vnitřní a ložný prostor osobních a nákladních automobilů při každém průjezdu vrátnicí. Veškerá data o pohybu vozidel, návozu vč. vývozu materiálu, vybavení, zboží a nářadí jsou poskytovány v reálném čase, což umožňuje vzdálený náhled do systému prostřednictvím internetu. 

Systém AUTO GUARD slouží především k zamezení ztrát vybavení a materiálu ze staveniště.   


Kamerové systémy - CCTV

Kamerové systémy (CCTV) / noční vidění, záznamové zařízení, monitor. Vzdálené sledování dění na staveništi oprávněnými osobami v reálném čase, např. v mobilním telefonu, tabletu, nebo osobním počítači.

Veškeré technologie poskytujeme formou pronájmu.