RADARY MAGOS

Společnost PROFIS one Group s.r.o. dodává pro Českou republiku nekompromisní a revoluční systém, vyvinutý izraelskými specialisty na ochranu perimetru, pro rychlou a přesnou detekci pohybu osob, vozidel a dronů. Slouží pro stálou i operativní ochranu perimetru.

V případě detekce pohybu ve střeženém prostoru radar okamžitě namíří otočnou kameru na místo pohybu a sleduje pohyb narušitele (osoby, vozidla, cyklisty, motocyklisty a pod.). Zároveň informuje alarmovým stavem obsluhu střežení objektu.

Systém Magos lze integrovat do stávajících systémů ochrany perimetru, například do kamerových systémů, které se již na objektu nacházejí. 

Na rozdíl od jiných známých systémů zabezpečení objektů, jako jsou např. kamerové systémy, infrabariéry, pohybové čidla apod., radar Magos funguje a detekuje všechen pohyb za snížené viditelnosti např. mlhy, včetně veškerých světelných a povětrnostních podmínek.

 Radar Magos hlídá za každého počasí!

MAGOS radar je rychlý, eliminuje chybu obsluhy, snižuje nároky na množství kamer ve střeženém prostoru a dosahuje vysoké účinnosti.

Nosnou myšlenkou tohoto systému je snížit počet neefektivních kamerových systémů a ponechat pouze několik pohyblivých kamer se zoomem s cílem zvýšení efektivity detekce pohybu, zlepšení ochrany perimetru a snížení nákladů na provoz kamerového systému.

Systém Magos umí rozlišit pohyb zvířat od lidí, vozidel, cyklistů a dronů až do výšky 400 metrů.

Společnost Magos Systems s více než 10-ti letou historií se specializuje na výrobu radarové technologie pro bezpečnostní použití, zejména při ochraně perimetru. Na poli radarové detekce se jedná o špičku v oboru, přičemž radary Magos porážejí konkurenci v téměř všech parametrech.

Radary Magos jsou používány ve více než 30 zemích světa zákazníky z oblasti armády, klíčové infrastruktury, energetiky, vládních organizací, municipalit, ale i řady komerčních jako retail nebo zemědělství.